КАТАЛОГ
UARU
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
Закрыть

Як вибрати відеореєстратор

Як вибрати відеореєстратор

Автомобільний відеореєстратор - пристрій запису відеоінформації, для фіксації подій, що призвели до ДТП або протиправних дій працівників автоінспекції, для подальшого доказу власної невинності.

При виборі відеореєстратора слід звертати увагу на наступні його характеристики:

Якість відеоряду

Якість "картинки", яке забезпечує пристрій це найважливіша характеристика будь-якого відеозаписуючого пристрою, адже чим вище цей показник, тим більш чітко можна буде розглянути деталі записаних подій і тим більш точно визначити причини, за якими вони відбулися. Таким чином чим вище якість відеозапису пристрою, тим вища якість має пристрій в цілому, але і ціна буде відповідно вище.

Кут огляду

Чим більше кут огляду, тим менше ймовірність того, що цікавить Вас подія, не виявиться "за кадром".

Запис звуку. Дуже корисна функція, особливо при розгляді протиправних дій працівників автоінспекції.

Зручність кріплення

У виробників поширені два види кріплення: присоска і липка стрічка. Обидва види кріплення мають як переваги, так і недоліки. Перевагою кріплення за допомогою присоски, є те, що ви в будь-який момент можете перемістити реєстратор на інше місце, але даний вид кріплення не настільки надійний. При кріпленні за допомогою липкої стрічки забезпечується більш надійна фіксація, але перемістити реєстратор буде нелегко.

Наявність екрану

Це допоможе переглянути відеозапис на місці без використання додаткових пристроїв.

Автономність живлення

Наявність в пристрої власної акумуляторної батареї забезпечить безперебійну роботу відеореєстратора.

Додаткові функції

Функціональність деяких відеореєстраторів не обмежується базовими функціями. Додатково додаються GPS модуль, для запису координат, наявність декількох камер для більш широкої картини того, що відбувається і інші.

При виборі будь-якого пристрою з нашого каталогу ви можете зателефонувати нашим менеджерам, які в найкоротші терміни проконсультують Вас і порадять саме той пристрій, який вам потрібно.

Greencar.com.ua доставить вашу покупку, де б ви не проживали, а низькі ціни, якість і оперативність обслуговування Вас приємно здивують.

Купуючи відеореєстратор в нашому інтернет-магазині ви, в першу чергу, купуєте якість гарантовану виробником, зручність доставки і самостійного вибору способу оплати.

Інші статті

Зворотній дзвінок