КАТАЛОГ
UARU
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
Закрыть

Що потрібно знати при виборі дитячих автокрісел

Що потрібно знати при виборі дитячих автокрісел

Дитячий утримуючий пристрій, який знайомий нам як автокрісло - був розроблений ще в 1935 році в США. Сьогодні численні краш - тести демонструють унікальну статистику: в 90% аварійних ситуацій дитячі автокрісла рятують життя дітей.

Крісла для дітей можуть встановлюватися по ходу і проти ходу руху авто на передньому або задньому сидінні. Однією з найнадійніших систем кріплення вважається ISOFIX, така система кріплення передбачена в більшості сучасних машин.

Дитячі автокрісла сконструйовані з урахуванням вікових і фізіологічних особливостей малюків, тому вони діляться на п'ять груп.

ГрупаВік, роківМакс. Вага, кгОпис
0 0-1 10 Призначені для самих маленьких, таке автомобільне крісло для дітей може використовуватися як переноска або крісло-гойдалка.
0+ 0-1,5 13 Сконструйовані для піврічних дітей і старше. У них регулюється кут нахилу, внутрішні ремені утримують малюка.
1 1-4 9-18 Це крісла для малюків від 9 місяців вагою від 9 до 18 кг. Фіксацію здійснює спеціальний механізм безпеки.
2 3-7 15-25 Призначені для хлопців від трьох років. Ці крісла мають мобільну спинку, дитина фіксується ременями безпеки авто.
3 6-10 22-36 Розроблена для дітей вагою до 36 кг. Це універсальні вироби, в яких дитина закріплюється ременями або столиком безпеки, може змінювати положення.

Важливість дитячих автокрісел

Звичайні ремені безпеки в автомобілях розраховані на дорослих, Дитяче крісло в машину забезпечує в першу чергу безпеку малюка. Конструктори передбачають всі потенційні аварійні ситуації, екстрені гальмування і маневри, а тому регламентують положення і спосіб кріплення крісел. Дитяче автокрісло розраховане на дітей з перших днів життя і до 12 років.

На що потрібно звернути увагу при виборі дитячих автокрісел:

  • Вік і вага дитини;
  • Обов'язково повинна бути гарантія безпеки і свідоцтво того, що дитяче автокрісло пройшло сертифікацію за європейськими стандартами безпеки, це можна перевірити за допомогою маркування на дитячому автокріслі яка містить позначення ECE R44 / 03 або ECE R44 / 0;
  • У дитячих автокріслах для малюків до 3-х років обов'язково повинен бути внутрішні Y-подібні або п'ятиточкові ремені, тому що тільки вони зможуть оберегти малюка від травм черевної порожнини і хребта в разі ДТП;
  • В автокріслах, які встановлюються особою по ходу руху і укомплектовані внутрішніми ременями безпеки, необхідно звернути увагу на матерчату прокладку у замку пряжки, що з'єднує ремені в зоні промежини дитини. При фронтальному ударі на це місце припадають значні навантаження, і прокладка повинна бути досить широкою і пружною, щоб не травмувати малюка, особливо це важливо для хлопчиків;
  • У дитячому автокріслі дитині має бути зручно. Зручність є елементом пасивної безпеки, тому що в незручному дитячому автокріслі малюк буде вередувати і намагатися вибратися з нього, що, відповідно, вплине на концентрацію при водінні автомобіля. Тому, перед покупкою автокрісла, бажано, щоб дитина брала участь у виборі свого автокрісла - приміряв дитяче автокрісло, в якому йому належить проводити багато часу. Залежно від віку Вашого малюка, зручність може полягати в можливості спати під час поїздки, тому бажано, щоб дитяче автокрісло регулювалося по нахилу (положення неспання і положення сну), можливості установки спеціальної підставки для ніжок і, навіть, підключення індивідуальної аудіосистеми, щоб малюк міг слухати свої улюблені казки та пісеньки під час поїздки на автомобілі;
  • Дитяче автокрісло повинно просто встановлюватися і переноситися. Перед покупкою постарайтеся приміряти дитяче автокрісло в свою машину. При придбанням крісла консультант зобов'язаний продемонструвати, як правильно монтувати крісло в автомобілі і закріплювати дитину в кріслі;
  • Бажано купувати тільки нове автокрісло для вашого малюка. Не економте на безпеці Вашої дитини, купуючи дитяче автокрісло, вживане, особливо у незнайомих людей. Навіть найлегша аварія може деформувати каркас автокрісла, а значить, воно вже не може вважатися справним засобом.

Інші статті

Зворотній дзвінок