КАТАЛОГ
UARU
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
Закрыть

Як вибрати автомобільні щітки склоочисника

Як вибрати автомобільні щітки склоочисника

Чисте вітрове скло автомобіля грає величезну роль в безпеці руху. Тому варто звертати увагу на роботу двірників, так як вони повинні за один раз очищати поверхню скла, не залишати брудні розводи, а особливо подряпини, бути стійкими до обмерзання і виконувати свої функції при будь-якій швидкості. Якщо щітки не виконують хоча б одну з цих вимог - їх слід замінити.

Автомобільні щітки склоочисники (двірники) - це функціональна частина автомобіля, яка повинна гарантувати водієві безпеку на дорозі, створюючи оптимальну видимість в несприятливих погодних умовах, таких як дощ, сніг, сльота, туман.

За своєю конструкцією склоочисники поділяють на три види — це каркасні двірники, безкаркасні і гібридні.

Щітки склоочисника

Каркасні двірники - найбільш звичний» класичний " вид склоочисників, в їх конструкції передбачається наявність металевого каркаса, на який кріпиться гумовий склоочисник. Такі двірники практично універсальні, тому що автовиробники оснащують ними авто, спускаючи з конвеєра.

Безкаркасні двірники, не мають металевого каркаса - цю функцію виконує плоска металева пружина, яка знаходиться всередині гумового корпусу щітки склоочисника. Ці двірники підлаштовуються під вигин лобового скла автомобіля і рухаються плавно і безшумно, рівномірно очищаючи скло без смуг і розлучень, незалежно від швидкості роботи.

Гібридні двірники поєднують в собі елементи каркасних і безкаркасних склоочисників, поєднуючи полегшений металевий каркас в гумовому корпусі з пластиковими вставками.

Кожен з цих видів щіток також може бути обладнаний спойлером, для отримання більшої притискної сили.

При покупці двірників потрібно приділити увагу тому, з яких матеріалів вони зроблені і хто виробник. Якщо до їх складу не входить силікон, то ці щітки склоочисника дуже швидко зносяться і їх еластичність буде втрачена. Бажано вибирати гумки на силіконовій основі. Такий склад дуже стійкий до масел. Але не потрібно брати повністю силіконові двірники, так як вони бояться впливу піску і починають швидко стиратися.

Також при виборі нових двірників, слід звертати увагу на довжину щіток і спосіб кріплення. У щіток склоочисника бувають такі типи кріплення: бічний штир (Side Pin) , затиск (Pinch Tab), замок (Pin Lock), замок (Top lock), клешня (Claw), кнопка (Push Button), гачок (Hook), мультикліп (multiclip), багнет (Bayonet arm) і спеціальне.

Термін служби щіток склоочисника становить близько двох-трьох років, а при своєчасній їх заміні можна продовжити термін служби лобового скла.

Інші статті

Зворотній дзвінок