КАТАЛОГ
UARU
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
Закрыть

Заміна масла в двигуні

Заміна масла в двигуні

Всім автомобілістам добре відомо, щоб двигун добре працював, необхідно постійно стежити за якістю масла, адже кожна техніка любить догляд і увагу. Тому всім водіям потрібно знати, як слід проводити заміну масла.

Перед тим, як зливати масло потрібно прогріти двигун до нормальної робочої температури. Під двигун встановлюється зливна тара, не менше п'яти літрів. Зливну пробку потрібно відкручувати повільно і акуратно. Також можна в мотор заправити промивне масло і завести його на кілька хвилин, потім «промивка» зливається.

Наступним кроком є заміна масляного фільтра, рекомендується під час установки нового фільтра обробити його маслом. Після установки нового фільтра можна починати заливати масло. Далі потрібно завести мотор і прогріти.

Переважно користуватися одним і тим же маслом. Весь час потрібно стежити за рівнем масла в двигуні, а також звертати увагу на його якість. Якщо масло стає темніше - це говорить про те, що незабаром буде потрібно заміна. Масло бажано міняти кожні 8 - 10 тисяч кілометрів пробігу, і перед зимовим сезоном, навіть якщо проїхали менше, зазначеного кілометражу.

Інші статті

Зворотній дзвінок