КАТАЛОГ
UARU
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
Закрыть

Акумулятори брендів Voltmaster і Energizer тепер у нас

У нашому інтернет магазині каталог акумуляторних батарей поповнилася новими акумуляторами брендів Voltmaster і Energizer.

Обидва бренди орієнтували свою продукцію на покупців, які хочуть купити якісний надійний акумулятор при обмеженому бюджеті.

Коротко про Voltmaster

VOLTMASTER належить до так званої «другої лінійці» брендів Exide, що означає для покупця якість від відомого виробника за доступною ціною.

Це економічні батареї для автомобілів з середнім споживанням енергії, що відповідають всім стандартним вимогам.

Виробництво акумуляторів Voltmaster засноване на відмінно зарекомендували себе технологічних рішеннях - Ca / Ca (добавки кальцію до позитивних і негативних пластин - для зменшення втрат води і саморозряду) з використанням стандартної кришки з хорошим газовідводом. Всі процеси виробництва відповідають міжнародним нормам і високим стандартам контролю якості Exide Technologies. Всі продукти Exide і в тому числі акумулятори VOLTMASTER придатні до 100% переробці.

Коротко про Energizer

Батареї випускає компанія - світовий лідер Johnson Controls (США), на частку якої припадає понад 50% виробництва автомобільних акумуляторів в Європі.

Акумуляторні батареї Energizer:

  • Залиті, заряджені, відразу готові до експлуатації
  • необслуговувані
  • Грати за технологією PowerFrame Grid Technology. На відміну від звичайних решіток, решітки PowerFrame НЕ відливаються або розтягуються, а виконуються методом високоточної штампування. Інноваційна і міцна структура решітки надійно запобігає передчасному виходу батареї з ладу через корозію. Оптимальне проходження струму забезпечує стабільне енергопостачання протягом всього терміну служби батареї
  • Безпечна кришка з вбудованим полум'ягасником
  • Центральний газовідвід, що підвищує безпеку

В асортименті Інтернет магазина Greecar.com.ua представлені наступні лінійки:

  • Energizer Premium рекомендуються для автомобілів з потужними бензиновими і дизельними двигунами і додатковим енергоспоживанням, роботи в екстремальних умовах. Це акумулятор для найвищих вимог пускової потужності, терміну служби і надійності.
  • Energizer Plus універсальна серія для легкових автомобілів, моделі для європейських і азіатських автомобілів. Рекомендується також при наявності додаткового електроустаткування.
  • Energizer для автомобілів середнього класу в стандартній комплектації. Рекомендується для автомобілів з невеликим споживанням енергії, автомобілів старше 10 років.

Купуючи акумулятори брендів Voltmaster і Energizer в Greencar.com.ua, Ви в першу чергу, купуєте сертифікований товар і якість гарантовану виробником.

Якщо Ви впевнені у виборі товару або у Вас виникли питання щодо використання або обслуговування виробів Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для Вас способом і отримати кваліфіковану консультацію по Вашому питанню.

 

Приємних Вам покупок.

Дата публікації: 25.03.2014

Статті

Зворотній дзвінок