КАТАЛОГ
UARU
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
Закрыть

Bosch визнали найкращим брендом автомобільних товарів і послуг

  • Перші місця в семи номінаціях журналу «Auto, Motor und Sport»
  • Перші місця в п'яти товарних групах в читацькому рейтингу журналу «Auto Bild»
  • Відмінна репутація серед автолюбителів протягом багатьох років

За підсумками досліджень авторитетних європейських видань «Auto, Motor und Sport» і «Auto-Bild», які визначили марки, які заслуговують на найбільшої довіри в області автомобільних товарів і послуг, компанія Bosch стала лауреатом номінацій «Кращі бренди 2014» та «Кращі бренди».

Видатний імідж бренду Bosch

Бренд Bosch зайняв перше місце в семи з двадцяти чотирьох категорій, запропонованих журналом «Auto, Motor und Sport». Читачам було запропоновано вибрати компанію, продукції якої вони найбільше довіряють. В результаті Bosch отримала перше місце і звання «Кращий бренд року» в категоріях акумулятори, освітлювальна техніка, фільтри, склоочисники, мережі СТО, обладнання та свічки запалювання. Результати дослідження були кілька разів перевірені і затверджені, а кількість учасників - 115 000 чоловік - завірено нотаріально.

Опитування читачів «Auto-Bild» також підтвердив позитивне ставлення аудиторії до бренду. Компанія Bosch посіла перше місце в категоріях освітлювальна техніка, склоочисники, мережі СТО та свічки запалювання. Акумулятори Bosch в результаті голосування удостоїлися подвійної перемоги: не тільки першого місця у своїй категорії, а й звання високоякісного продукту з тривалим терміном служби і найкращим співвідношенням ціни і якості. «Акумулятори Bosch знову зарядили по повній», - так прокоментував автожурнал підсумки опитування.

Таким чином, за результатами двох голосувань компанія Bosch була найуспішнішим виробником автомобільних комплектуючих в Німеччині.

Дата публікації: 05.11.2014

Статті

Зворотній дзвінок