КАТАЛОГ
UARU
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
Закрыть

Компанія Bosch представляє оновлений дизайн упаковки

Компанія Bosch представляє оновлений дизайн упаковки для запасних частин і автомобільних аксесуарів!

  • Новий дизайн роздрібної упаковки
  • Оновлена сервісна упаковка
  • Фото та інформація на упаковці

У всьому світі компанія Bosch почала оновлення упаковки автомобільних запчастин і аксесуарів. Єдиний для всіх країн світу, новий дизайн торкнеться як упаковки для СТО, так і упаковки, яка присутня в точках роздрібного продажу. Нова упаковка поступово замінить на полицях товари в упаковці зі старим дизайном. ОСНОВНІ мета зміни упаковки - спростити для автовласників процес вибору автозапчастин Bosch і дати покупцям можливість бути впевненими у виборі високоякісних запчастин та аксесуарів.

Привабливий і лаконічний дизайн роздрібної упаковки

У процесі розробки нового дизайну компанія Bosch провела масштабне дослідження переваг покупців автозапчастин по всьому світу, щоб нова упаковка максимально відповідала сучасним вимогам ринку. Тепер на упаковці на додаток до зображення продукту і його замовленому (каталожним) номеру з'явиться також перелік його основних характеристик і переваг. Контрастна біла смуга з логотипом Bosch, що оперізує коробку, полегшить водіям пошук товарів Bosch на полицях магазинів. Основним колір нової упаковки став синій, але кожне продуктове напрямок може включати до трьох продуктових лінійок, які будуть поставлятися в упаковках різних кольорів: синього, чорного або сірого.

Новий дизайн сервісної упаковки

Разом з розробкою нового дизайну роздрібної упаковки, компанія Bosch також змінила оформлення упаковки, в якій запчастини та аксесуари марки будуть поставлятися в СТО. Така упаковка використовується для продуктів так званих сервісних груп - запчастини і комплектуючі паливних систем, систем енергозабезпечення, різні монтажні комплекти, ремкомплекти для агрегатів і т.п. Основний акцент в новому дизайні спрямований на чітку візуалізацію бренду Bosch, назви продукту і його замовного (каталожного) номера, що дозволить співробітнику СТО максимально швидко і безпомилково знайти на складі потрібну запчастину. Важливо відзначити, що зі зміною упаковки коди EAN і замовні (каталожні) номера запчастин Bosch не зміняться, отже, новий дизайн не додасть зайвої роботи ні співробітникам СТО, ні роздрібним продавцям.

Більш міцна нова упаковка забезпечить надійний захист всім запчастинах і аксесуарів під час транспортування і зберігання. Слід зазначити, що при виборі матеріалів і в процесі її виробництва Bosch дотримувався суворих стандартів екологічної безпеки, а тому вона легко піддається утилізації та повторної переробки.

Дата публікації: 05.11.2013

Статті

Зворотній дзвінок