КАТАЛОГ
UARU
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
Закрыть

Масла ZIC вже в продажу

Каталог продукції Інтернет магазину Greencar.com.ua поповнився мастильними матеріалами торгової марки ZIC.

ZIC - всесвітньо відома марка масел і технічних рідин, вироблена південнокорейською корпорацією SK Lubricants, що є лідером корейського ринку мастильних матеріалів.

Масла ZIC вже відомі на українському ринку і добре зарекомендували себе в експлуатації.

Тепер для наших покупців доступні наступні товари:

  • Моторні масла ZIC
  • Автопромивне масла ZIC
  • Трансмісійні масла ZIC
  • мастила ZIC

Купуючи масла ZIC на Greencar.com.ua, Ви в першу чергу, купуєте сертифікований товар і якість гарантоване виробником.

Довідка:

Масла ZIC виробляються в Південній Кореї компанією SK Lubricants. SK Lubricants є дочірньою компанією корейського холдингу SK і відповідає за розвиток глобального бізнесу мастильних матеріалів (ZIC) і базового масла (YUBASE), в тому числі в Україні та країнах СНД. У холдинг SK входять 85 компаній, що працюють в різних регіонах світу, із загальною річною виручкою $ 106 млрд. (2012 р).

SK Lubricants приділяє велику увагу якості продукції, що виробляється, тому масла ZIC не тільки відповідають найбільш суворим вимогам відомих міжнародних стандартів - API, ACEA, ILSAC, Global DHD, але і перевершують їх. Завдяки цьому продукція ZIC має допуски таких найбільших світових автовиробників, як Porsche, Mercedes Benz, BMW, Volkswagen, Renault, Volvo, MAN, Mack, Cummins, Scania та інші.

ZIC використовується в якості заводської заливки на заводах Hyundai-KIA в США, Китаї, Кореї, Індії, Чехії, Словаччини.

Мастильні матеріали ZIC відрізняє підвищений індекс в'язкості, що дозволяє зберігати текучість при низьких температурах і дуже висока термоокислювальна стабільність. За рахунок цього масла ZIC довше зберігають експлуатаційні властивості, сприяють економії палива і мають збільшені інтервали заміни.

Приємних Вам покупок.

Дата публікації: 13.10.2014

Статті

Зворотній дзвінок