КАТАЛОГ
UARU
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
Закрыть

Популярний бренд акумуляторів INCI AKU тепер у нас

GreenCar.com.ua пропонує наступні серії акумуляторів INCI AKU:

FormulA (Формул А) - є першою герметичній акумуляторною батареєю компанії Inci Aku. З додатковими 2 А/ч Formul А відповідає або перевершує специфікації виробників автомобілів. Завдяки подвійний кришці, пластин зі сплаву срібла і олова і спеціальним свічок, вона безпечна і має довгий термін служби при будь-якому кліматі. Завдяки повністю герметичній подвійний кришці, у неї немає витоку кислоти і мінімальне споживання води.

NanoGold (НаноГолд) Start-Stop призначені для представницьких автомобілів. Як відомо, такі автомобілі оснащені великою кількістю споживають енергію приладів. Тому Inci Aku Nano Gold забезпечує довгу, безперебійну роботу автомобіля в будь-яких умовах і не вимагає обслуговування. Паста, що наноситься на решітки акумулятора, виконана по нано-кристалічної технології (Технологія NANO CYRISTAL). Особлива формула робить її набагато міцнішою: вона не обсипається, протистоїть руйнуванню при тривалому впливі високих температур. Надійність акумулятора забезпечується також спеціальною конструкцією пластин і ретельно продуманою кришкою. Кришка герметично кріпиться до корпусу, що виключає можливість витоку електроліту. Її внутрішня поверхня являє собою лабіринт, в якому накопичуються пари електроліту. Вбудований пламегаситель запобігає потраплянню іскор всередину корпусу.

Supr A (Cупр А) - економічна батарея для автомобілів з середнім споживанням енергії, яка відповідає всім стандартним вимогам. Забезпечена щільною кришкою і пластинами, виготовленими за технологією Ca-Ca (Кальцій-Кальцій), забезпечує надійний пуск і тривалий термін експлуатації.

Довідка про компанію:

Компанія Inci Aku ( «Інджія АКЮ») була заснована в 1984 р в місті Маніса. У 2009, «Інджія АКЮ» заснувала перший в своєму секторі науково-дослідний центр. На сьогоднішній день «Інджія АКЮ» має два заводи в Манісі і один в Україні. Другий завод «Інджія АКЮ», розташований в м Маніса, отримав сертифікат BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method). З брендами стартерних батарей Inci Aku, EAS, Hugel, Blizzaro, а також з брендом Inci Battery для індустріальних батарей, компанія працює зі своїми покупцями через дистриб'ютора в Туреччині, а також дистриб'юторів на 4 континентах в 72 країнах. Бачення компанії: «Увійти в першу десятку світових виробників акумуляторів».

Завод «Inci Aku», що належить ТОВ «МЕТРА ЛТД», в Україні успішно працює з 1997 року. Компанія ТОВ «МЕТРА ЛТД» є імпортером, виробником і дистриб'ютором акумуляторів на території України і країнах СНД.

Дилерська мережа включає в себе 32 офіційних сертифікованих дилерів і 30 офіційних сертифікованих сервісних центрів. Найширший асортимент акумуляторів, інновації та нескінченна енергія допомагають нам завойовувати ринки всього світу.

Дата публікації: 20.11.2013

Статті

Зворотній дзвінок