КАТАЛОГ
UARU
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
Закрыть

Додаток для підбору щіток склоочисників Bosch

Додаток для підбору щіток склоочисників Bosch з відео-інструкцією по їх установці вже в Google Play і AppStore доступні абсолютно безкоштовно.

Переваги додатків:

  • Зручна навігація і швидкий пошук по марці автомобіля;
  • Докладні відео-інструкції по установці щіток склоочисників;
  • Додаток доступний для безкоштовного скачування в Google Play;
  • Найбільш повна база автомобілів всіх виробників;
  • Всі моделі склоочисників лінійок Aerotwin, Twin і Eco.

Знайти підходящі щітки склоочисників, не вдаючись до допомоги багатосторінкових паперових каталогів, відтепер зможуть усі автолюбителі, які користуються пристроями на ОС Android. Вже з 19 травня в Google Play стало доступно для скачування безкоштовний додаток для підбору щіток склоочисників від компанії Bosch.

Додаток, що допомагає автовласникам і професіоналам швидко і просто підібрати щітки склоочисників, раніше було доступно виключно для користувачів пристроїв на iOS. Вивчення відгуків користувачів дозволило розробникам внести ряд змін в інтерфейс програми операційної системи Android, які зробили роботу з ним ще більш зручним і практичним. Так, крім короткого пошукового номера, користувач може дізнатися і артикул кожної з представлених моделей склоочисників.

Новий додаток підтримує пошук щіток, як для лобового, так і для заднього скла. У базі даних присутні практично всі широко відомі моделі автомобілів європейських, азіатських і американських брендів. Все, що потрібно від користувача, - це вибрати марку, модель і рік випуску свого авто.

Програма також дозволяє переглядати докладні відео-інструкції по установці щіток склоочисників для автовласників.

У додатку представлений повний модельний ряд склоочисників серій Aerotwin, Twin і Eco, які виробляє компанія Bosch.

  • Aerotwin - лінійка безкаркасних щіток сегмента ультра-преміум. Склоочисники виготовлені з трикомпонентної гуми, яка забезпечує довгий термін служби, і чудову якість очищення скла, що особливо актуально при частій зміні погодних умов. У лінійці більше 100 найменувань, що охоплюють велику частину автомобільного парку:
  • Twin - лінійка класичних каркасних двірників від Bosch. Виготовлені з трикомпонентної гуми, яка забезпечує довгий термін експлуатації.
  • Eco - надійні щітки від Bosch в середньому ціновому сегменті. Універсальна програма складається з 10 артикулів. Довжина склоочисників від 340 до 700 мм, кріплення «під гачок».

Варто відзначити, що дане додаток не вимагає онлайн підключення. Вся необхідна інформація (база даних автомобілів, каталог щіток склоочисників і відео по їх установці) завантажуються одноразово при першій установці програми.

Для власників мобільних пристроїв на базі Android додаток можна знайти в Google Play за запитом «Bosch Wiper Blades».

Володарі iPhone і iPad можуть знайти застосування в AppStore за запитом «Bosch щітки склоочисників».

Поспішайте завантажити на свій пристрій!

Дата публікації: 22.07.2014

Статті

Зворотній дзвінок